Internet Explorer

Internet Explorer dla Mac

 • Darmowe Pobieranie
 • In Polski
 • Version: 5.2.3

Przeglądarka Microsoft przestała działać na Maca

Internet Explorer for Mac był darmową przeglądarką Microsoft zaprojektowaną do uruchamiania na komputerach Mac. Chociaż nadal można pobrać program Internet Explorer dla komputerów Mac z tej strony, należy pamiętać, że produkt nie jest już obsługiwany przez firmę Microsoft.

Nie działa poprawnie na komputerze Mac

Firma Microsoft zakończyła obsługę programu Internet Explorer dla komputerów Mac 31 grudnia 2005 r. I nie zapewnia dalszych aktualizacji zabezpieczeń ani wydajności. Ponieważ przeglądarka nie jest już zaprojektowana do obsługi wymagań najnowocześniejszych stron internetowych, zdecydowanie zalecamy korzystanie z przeglądarki Firefox , Chrome , Safari lub Opera . Możesz też po prostu sprawdzić wszystkie inne przeglądarki dostępne na Macu.

Całkowicie bezużyteczny - tylko z powodu nostalgii

Jednakże, jeśli naprawdę nie możesz sobie pomóc i jesteś nostalgiczny w Internet Explorerze, możesz spróbować wypróbować go w celu pokonania pasa pamięci. Jednak w przypadku zwykłego przeglądania Internetu naprawdę zniechęcamy do korzystania z niego. Nie mogliśmy nawet renderować witryny Softonic i rzeczywiście większość stron internetowych nie ładowała się poprawnie. Program Internet Explorer dla komputerów Mac jest niesamowicie powolny, ma wiele błędów, jest podatny na awarie i zawiesza się i niestety nie ma ustawień zabezpieczeń.

Od czasu zakończenia prac nad projektem w 2005 r. Program Internet Explorer dla komputerów Mac nie oferuje nawet najbardziej podstawowych funkcji, które można uznać za warunek wstępny w dowolnej przeglądarce, takiej jak karty, rozszerzenia, zapisane sesje lub prywatne zarządzanie danymi.

Nie jest już dostępna opcja dla komputerów Mac

Nie ma absolutnie żadnych istotnych powodów, aby korzystać z Internet Explorera na Macu. Jeśli właśnie przełączyłeś się z Windowsa na Maca, wypróbuj jedną z sugerowanych wyżej przeglądarek.

Najnowsza wersja - wersja 5.2.3 - zwiększa kompatybilność przeglądarki dla użytkowników pracujących w sieci z bezpiecznym uwierzytelnianiem lub z serwerami proxy. Zapewnia także wszystkie najnowsze zabezpieczenia i ulepszenia wydajności dla programu Internet Explorer 5 dla systemu Mac OS X.

Zmiany

 • Najnowsza wersja - wersja 5.2.3 - zwiększa kompatybilność przeglądarki dla użytkowników pracujących w sieci z bezpiecznym uwierzytelnianiem lub z serwerami proxy. Zapewnia także wszystkie najnowsze zabezpieczenia i ulepszenia wydajności dla programu Internet Explorer 5 dla systemu Mac OS X.

Zalety

 • Nostalgiczny

Wady

 • Nie renderuje stron internetowych poprawnie
 • Ciągle się zawiesza
 • Powolny i niestabilny
 • Opuszczone oprogramowanie

Najczęściej pobierane Przeglądarki Internetowe na mac

Internet Explorer

Download

Internet Explorer 5.2.3 dla Mac

Opinie użytkowników o Internet Explorer

Czy próbowałeś Internet Explorer? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Explore apps

 • Brave

  Brave

 • Safari

  Safari

 • Internet Explorer

  Internet Explorer

×